NatjecateljiPlasmanGodinaNatjecanjeKategorijaDisciplinaKlub
Marcela Marić25. mjesto2016Olimpijske igre - Rio de JaneiroSenioriDaska 3mKSV "Zadar"
Matej Nevešćanin3. mjesto2021Svjetsko juniorsko prvenstvo- KijevJuniori BDaska 1mKSV "Zadar"
Melša / Brezovac2. mjesto2016EJP - RijekaJuniori ASinkro 3mKSV "Nemo"
Matej Nevešćanin3. mjesto2021EJP-RijekaJuniori BDaska 3mKSV "Zadar"
Hrvoje Brezovac2. mjesto2018Grand Prix-Kuala LumpurSenioriDaska 3mKSV "Nemo"
Brezovac/Melša3. mjesto2018Grand Prix - Kuala LumpurSenioriSinkro 3mKSV "Nemo"
Marcela Marić3. mjesto2011EJP - SrbijaJuniori B2Daska 1mKSV "Zadar"
Matej Nevešćanin4. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 3mKSV "Zadar"
Juraj Melša4. mjesto2018Grand Prix-Kuala LumpurSenioriDaska 3mKSV "Nemo"
Marcela Marić4. mjesto2011EJP - SrbijaJuniori B2Daska 3mKSV "Zadar"
Melša / Brezovac4. mjesto2015EI - BakuJuniori ASinko 3mKSV "Trešnjevka"
Melša / Brezovac4. mjesto2015EI - BakuJuniori ASinko 3mKSV "Trešnjevka"
Barbara Bartolić5. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 1mKSV "Nemo"
Melša / Brezovac5. mjesto2017Grand Prix - SingapurSenioriSinko 3mKSV "Nemo"
Balog / Kolić5. mjesto2006EK - ŠvedskaSenioriSinkro 3mKSV "Trešnjevka"
Ledinski/Nevešćanin6. mjesto2021SJP KijevJunioriSinkro 3mKSV Nemo/Zadar
David Ledinski6. mjesto2019EJP - KazanJuniori BDaska 1mKSV "Nemo"
Sipina / Marić6. mjesto2015EJP - MoskvaJuniori BSinkro 3mKSV "Zadar"
Barbara Bartolić7. mjesto2021EJP RijekaJuniori BDaska 1mKSV Nemo
Marcela Marić7. mjesto2014EJP - BergamoJuniori A3Daska 3mKSV "Zadar"
Juraj Melša7. mjesto2013EJP - PoljskaJuniori B2ToranjKSV "Trešnjevka"
Marcela Marić7. mjesto2010EJP - FinskaJuniori B1ToranjKSV "Zadar"
Borić / Marić7. mjesto2013EJP - Poljskajuniori ASinkro 3mKSV "Trešnjevka" / KSV "Zadar"
Borić / Marić7. mjesto2011EJP - SrbijaJuniori A + BSinkro 3mKSV "Trešnjevka" / KSV "Zadar"
Barbara Bartolić8. mjesto2021EJP RijekaJuniori BDaska 3mKSV Nemo
Magaš/Huljev8. mjesto2021EJP RijekaJunioriSinrko 3mKSV Medveščak/Zadar
Borić / Tomiek8. mjesto2015EI - BakuJuniori ASinko 3mKSV "Trešnjevka"
Marcela Marić8. mjesto2014EJP - BergamoJuniori A3Daska 1mKSV "Zadar"
Marić / Tomiek8. mjesto2014EJP - BergamoJuniori ADaska 3mKSV "Zadar" / KSV "Trešnjevka"
Juraj Melša8. mjesto2013EJP - PoljskaJuniori B2Daska 1m i 3mKSV "Trešnjevka"
Marcela Marić8. mjesto2011EJP - BeogradJuniori B2ToranjKSV "Zadar"
Hrvoje Brezovac9. mjesto2017EJP - Bergen, NorveškaJuniori A3Daska 1 metarKSV "Nemo"
Maja Borić9. mjesto2013EJP - PoljskaJuniori A1Daska 1mKSV "Trešnjevka"
Jurica Kurjak9. mjesto1998EJP - BelgijaJuniori B2Daska 1mKSV "Zadar"
Kolić / Sikirica9. mjesto2002EJP - ŠvicarskaJuniori A + BSinkro 3mKSV "Trešnjevka"
Borić / Marić9. mjesto2012EJP - GrazJuniori A + BSinkro 3mKSV "Trešnjevka" / KSV "Zadar"
Barbara Bartolić10. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 3mKSV Nemo
Matej Nevešćanin10. mjesto2021EJP RijekaJuniori BDaska 1mKSV Zadar
David Ledinski10. mjesto2018EJP - FinskaJuniori BDaska 1mKSV "Nemo"
Hrvoje Brezovac10. mjesto2014EJP - BergamoJuniori B2Daska 3mKSV "Trešnjevka"
Hrvoje Brezovac10. mjesto2013EJP - PoljskaJuniori B1Daska 3mKSV "Trešnjevka"
Maja Borić10. mjesto2011EJP - SrbijaJuniori B1Daska 1mKSV "Trešnjevka"
Luka Martinović11. mjesto2021EJP RijekaJuniori BDaska 3mKSV Medveščak
David Ledinski11. mjesto2021EJP RijekaJuniori ADaska 1m i daska 3mKSV Nemo
Hrvoje Brezovac11. mjesto2016EJP - RijekaJuniori ADaska 1mKSV "Nemo"
Maja Borić11. mjesto2015EI - BakuJuniori ADaska 3m KSV "Trešnjevka"
Hrvoje Brezovac11. mjesto2014EJP - BergamoJuniori B2ToranjKSV "Trešnjevka"
Marcela Marić11. mjesto2013EJP - PoljskaJuniori A2Daska 1mKSV "Zadar"
Diana Kozniku11. mjesto2010EJP - FinskaJuniori B2Daska 1mKSV "Dive"
Tesa Smolec12. mjesto2021EJP RijekaJunioriDaska 3mKSV Medveščak
David Ledinski12. mjesto2018EJP - FinskaJuniori BDaska 3mKSV "Nemo"
Juraj Melša12. mjesto 2017Grand Prix - SingapurSenioriDaska 3mKSV "Nemo"
Juraj Melša12. mjesto 2015EI - BakuJuniori ADaska 1mKSV "Trešnjevka"
Balog / Kolić12. mjesto2002SJP - NjemačkaJuniori A + BSinkro 3mKSV "Trešnjevka"
Juraj Melša12. mjesto2012EJP - GrazJuniori B1ToranjKSV "Trešnjevka"
Marić / Županić 12. mjesto2010EJP - FinskaJuniori A + BSinkro 3mKSV "Zadar" / KSV "Trešnjevka"
Bruna Huljev13. mjesto2021SJP KijevJuniori ADaska 3mKSV Zadar
Jan Mufić13. mjesto2021EJP RijekaJuniori BDaska 1mKSV Medveščak
Hrvoje Brezovac13. mjesto2013EJP - PoznanJuniori B1ToranjKSV "Trešnjevka"
Borić / Marić13. mjesto2012SJP - AustralijaJuniori A + BSinkro 3mKSV "Trešnjevka" / KSV "Zadar"
Lucija Veličan13. mjesto2004SJP - NjemačkaJuniori B2Daska 1mKSV "Feniks"
Maja Borić13. mjesto2011EJP - SrbijaJuniori B1Daska 3mKSV "Trešnjevka"
Nataša Kolić13. mjesto2001EJP - MaltaJuniori B2Daska 1mKSV "Trešnjevka"
Šime Perić13. mjesto2007UNI - TajlandSenioriDaska 1mKSV "Zadar"
Hrvoje Brezovac14. mjesto2017Grand Prix - SingapurSenioriDaska 3mKSV "Nemo"
Petra Balog14. mjesto1999EJP - NjemačkaJuniori B2Daska 1mKSV "Trešnjevka"
Jan Mufić15. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 1mKSV Medveščak
Tesa Smolec15. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 1mKSV Medveščak
David Ledinski15. mjesto2021SJP KijevJuniori BDaska 1mKSV nemo
Brezovac / Melša15.mjesto2018Lista FIN-eSenioriSinkro 3mKSV "Nemo"
Marcela Marić15. mjesto2010EJP - FinskaJuniori B1Daska 1mKSV "Zadar"
David Ledinski16. mjesto2018SJP - UkrajinaJuniori BDaska 1mKSV "Nemo"
Šime Perić16. mjesto2006EP - MađarskaSenioriDaska 3mKSV "Zadar"